Зеленський: Україні та Білорусі потрібно розвивати культурні зв’язки

Україні та Білорусі потрібно й надалі розвивати культурні та інформаційні зв’язки, заявив Президент Володимир Зеленський під час виступу на заключній частині Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, що відбувся у м. Житомирі.

ʺВідзначу успішне проведення Днів української культури в Білорусі, які у 2018 році пройшли в Мінську, Александрії та Гомелі. Думаю, нам слід обов’язково провести Дні Білорусі в Україні. І ми зробимо це після завершення реорганізації Міністерства культуриʺ, – наголосив Глава Української держави. Об этом сообщает ternopoliany.in.ua со ссылкой на СМИ.


За його словами, одним із позитивних прикладів партнерства двох країн у гуманітарній сфері є запуск цього року трансляції у кабельних мережах білоруських операторів українського державного телеканалу UATV. ʺМи обговорили з паном Президентом і чекаємо, щоб і в кабелі, і в супутнику з’явилися інші українські канали – і комерційні, і державні. Мені здається, що це дуже гарна ідея. І навпаки – очікуємо білоруські канали у насʺ, – зазначив Володимир Зеленський.


Крім того, Президент України звернув увагу на потенціал співпраці двох держав у сфері туризму.


ʺМи завжди раді бачити білоруських громадян в Україні: і на берегах Чорного та Азовського морів, і в Карпатських горах, і в наповнених яскравою історією та архітектурою українських містах і містечках. А багатьом українцям цікаво познайомитися з білоруськими містами, знаковими пам’ятками історії та архітектури, неймовірним білоруським Поліссямʺ, – сказав він.


Зі свого боку Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко наголосив, що особливе місце у відносинах двох країн посідає діалог культур. Зокрема, він нагадав про проведення Днів культури України у Білорусі.


ʺВаші колективи, артисти стали прикрасою міжнародних фестивалів ʺСлов’янський базарʺ у Вітебську, свята Купали в Александрії. Ми раді, що білоруські виконавці також популярні в Україніʺ, – зазначив Президент Білорусі.


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Володимир Зеленський зустрівся з Олександром Лукашенком.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/zelenskyy_ukraini_ta_bilorusi_potribno_rozvyvaty_kulturni_zvyazky_327665.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя