ЄС зняв заборону на імпорт м’яса птиці з України

ЄС припинив імпорт м’яса птиці з України 23 січня 2020 року

Європейський союз 14 лютого зняв заборону на ввезення м’яса птиці з України у країни ЄС. Про це заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торговельний представник України Тарас Качка повідомив у Facebook.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Він зазначив, що рішення не було одноголосним, оскільки кілька країн ЄС "незадоволені прогресом у співпраці з Україною по інших питаннях".

"Це цілком нормальна реакція, оскільки у сфері санітарії і фітосанітарії між Україною та ЄС є низка питань, де потрібен прогрес. Наш пріоритет на цей рік – максимально зняти усі проблемні питання у цій сфері", – написав Качка.


https://www.facebook.com/taras.kachka/posts/2575540119438712

Представник України в Євросоюзі Микола Точицький уточнив у Facebook, що Єврокомісія підтримала зняття заборони на ввезення м’яса птиці з ураженої пташиним грипом території України.

"Це означає, що в ЄС дослухалися до наших аргументів щодо необхідності використання інструменту регіоналізації замість блокування експорту курятини з усієї території України. Це також означає, що в ЄК і в державах-членах довіряють заходам, які вживаються українськими партнерами", – додав він і зазначив, що рішення ще не опублікували і воно не набуло чинності.


https://www.facebook.com/mykola.tochytskyi/posts/2531518377166707

Випадки пташиного грипу було зареєстровано у Вінницькій області 18 січня 2020 року. ЄС припинив імпорт м’яса птиці з України у країни Євросоюзу 23 січня. Яйця і яєчна продукція під ці обмеження не підпадали.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-jes-znjav-zaboronu-na-import-m-jasa-ptitsi-z-ukrajini-1487048.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя